Her yıl düzenlenen Nâzım Hikmet Anma Etkinlikleri’nin arkasında büyük emek veren, fedakarlıklarda bulunan, her yıl destek olan şirketler ve kurumlar var.

4 Haziran 2022 tarihinde Moskova Puşkin Tiyatrosu’nda düzenlenen Nâzım Hikmet’i Anma Etkinliğimizde bize destek olan sponsorlarımız, emeği geçen dostlarımız teşekkür için sahneye davet edildi.

Credit Europe Bank, Coral Travel, Çalkan Grup, DenizBank, Beko, MTKO ve Ant Yapı’ya destek verdikleri için teşekkür ediyor ve uzun vadeli işbirliği için sabırsızlanıyoruz!

Каждый год в рамках организации мероприятий, посвящённых творчеству выдающегося турецкого поэта Назыма Хикмета, мы сотрудничаем с компаниями и организациями, которые оказывают спонсорское участие и поддержку нашему Фонду культуры и творчества имени Назыма Хикмета в Москве.

4 июня 2022 года в Московском драматическом театре имени А. С. Пушкина
на концерте, посвященному памяти турецкого поэта Назыма Хикмета, наши спонсоры, наши дорогие друзья, были приглашены на сцену для памятной фотографии.

Мы благодарим Credit Europe Bank, Coral Travel, Çalkan Grup, DenizBank, Beko, MTKO и Ant Yapı за поддержку и с нетерпением ждем долгосрочного сотрудничества!Nâzım Hikmet
2022 Nâzım Hikmet Sponsorları ve Destek veren iş insanlarımız
NazımHikmet.com Rusya Moskova anma etkinlikleri 2020

Nâzım HİKMET

Nazım Hikmet Rusya Anma Etkinlikleri Arşivi

Tüm Yazılara Bak

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.