Moskova Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı

2024 Yılı Nâzım Hikmet'i Anma Etkinlikleri

Ücretsiz Bilet Talep Formu!

Sevgili Nâzım Dostları,
BİLETLER TÜKENMİŞTİR
2 Haziran 2024 saat 19.00’da gerçekleştireceğimiz anma etkinliği ve konserimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
2_Haziran_Afiş_1080x1350_v2

Anma etkinliğine kalan süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Anma Etkinlikleri Başlamıştır.

2024 YILI NÂZIM HİKMET'İ ANMA ETKİNLİKLERİ DUYURU

Moskova Nâzım Hikmet Vakfı olarak her yıl konsept etkinliklerle gerçekleştirdiğimiz Nâzım Hikmet anma programlarına bu yıl da devam ediyoruz. Moskova Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı ev sahipliğinde, Moskova Belediyesi Kuzey Bölgesi Kültür İdaresi iş birliğiyle düzenlenecek etkinlik 2 Haziran 2024 Pazar günü saat 19.00’da Russkaya Pesnya Konser Salonunda gerçekleştirilecek.

Moskova’da Serenad Bağcan Konseri

Nâzım Hikmet Dostluk Ödülünün sahibini bulacağı etkinlikte Serenad Bağcan ve Orkestrası şairin anısına Moskova’da özel bir konser gerçekleştirecek. Konserde sanatçıya ünlü bağlama virtüözü Erdem Şimşek eşlik edecek.

Etkinliğe katılım ücretsiz olacak ve katılmak isteyenler Moskova Nâzım Hikmet Vakfı internet sitesinden ya da paylaşılan başvuru linkinden ulaşacakları form ile bilet talebinde bulunabileceklerdir. Bilet sayısı her bir başvuru için 4 adet ile sınırlandırılmıştır.

Tüm Nâzım Dostlarını Bekliyoruz!

Afiş, görsel ve metin ve etkinlik bilgileri ve basın kiti için tıklayınız.

Saygılarımızla,
Moskova Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı

Adres ve Harita Bilgileri

Kapansın el kapıları, bir daha açılmasın, yok edin insanın insana kulluğunu, bu davet bizim…

Nâzım Hikmet

Moskova Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı


Moskova Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı, 29 Kasım 2019 tarihinde Rusya Federasyonu’nun başkenti Moskova’da kuruldu. Nâzım Hikmet’i anma etkinliklerini senelik törenlerden daha öteye taşımak, organizasyona uluslararası bir nitelik kazandırmak için Türkiye’deki Nâzım dostu sanatçılarımızın da desteğiyle, Rusya sanat – kültür dünyası ve eğitim kurumları ile işbirliği yapmak, bu alanda faaliyetleri arttırmak ve Nâzım Hikmet müzesi kurulması çalışmalarına destek olmak gibi hedeflerle yola çıkıyor.

Bize Ulaşın

© All Rights Reserved. Tüm Hakları Saklıdır.